Çamlık Caddesinin bitmesine aylar var

Çamlık Caddesinin bitmesine aylar var

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Çamlık Caddesinde geçtiğimiz yıl başlatılan çalışmalarla ilgili gazeteci Seval Uysal, Denizli Düşünce Kulübü adlı Sosyal medya hesabında ilginç açıklamalarda bulundu. Aylardır devam eden çalışmaların yine aylık bir periyodu olduğunun altını çizen gazeteci Uysal, “Bu takvim tamamlanırsa şehir tarihinde ilk kez 1 kilometrelik yol 15 ayda tamamlanmış olacak!” dedi.

16 Ekim 2018 - 15:21 - Güncelleme: 16 Ekim 2018 - 15:35

2017 Kasım ayında Denizli Büyükşehir Belediyesince başlatılan ve Yol, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleriyle Çamlık Bulvarı'nın bambaşka bir güzelliğe kavuşacağını açılanan o cadde hakkında gazeteci Seval Uysal Denizli Düşünce Kulübü adlı Sosyal medya hesabında önemli açıklamalarda bulundu. Bir türlü bitirilemeyen 1 kilometrelik yolda esnafların eylem yapmaya hazırlandığı yönündeki haberlerin üzerine Zolan’ın yeni müteahhitle Çamlık Caddesine geldiğini yazdı.

ŞEHİR TARİHİNDE İLK KEZ 1 KİLOMETRELİK YOL 15 AYDA TAMAMLANMIŞ OLACAK!

Paylaşımında şehir tarihinde bir ilki bu caddede başarılacağının altını çizen usta gazeteci, Çamlık Caddesinde yaşananları ve Osman Zolan, yeni müteahhit ve esnafın görüşmesindeki o kareleri işte böyle kaleme alarak paylaştı: Geçtiğimiz kasım ayında başlayan 1 kilometrelik Çamlık Caddesi çalışmaları bir yılını doldururken, Başkan Zolan seneyi devreyisinde çalışmaları yerinde görmek için 28 Eylül'de Çamlık'a geldi.

Esnafla birlikte bir kafede oturup çay içen Zolan, müteahitten çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yeni Müteahhitin verdiği bilgiye göre cadde çalışmaları 2.5 ay sonra bitecek. Bu takvim tamamlanırsa şehir tarihinde ilk kez 1 kilometrelik yol 15 ayda tamamlanmış olacak!

Öte yandanr yerel haber kaynakları Zolan'ın Çamlık ziyaretinin esnafın protesto eylemine hazırlandığı yönündeki haberlerin üzerine yapıldığını öne sürülüyor”.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdülkadir Özenboy
    5 ay önce
    Buna ne yorumu yapacaksın, 2019 martında seçime 3 gün kala acilis yaparlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x