Robert Kolej’de Laodikya’yı anlattılar

Robert Kolej’de Laodikya’yı anlattılar

Özel PEV Okulları öğretmen ve idarecileri bilgiyi paylaşmak, öğrenme ortamlarındaki farklılıkları izlemek için bu yıl da Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu’nda yerini aldı. Türkçe - İngilizce konuşan öğretmenleri uzmanlıkları dâhilinde bir araya getirmeyi amaçlayan ve bu yıl 22.si düzenlenen sempozyum 20 Ekim 2018 Cumartesi günü İstanbul Robert Kolej’de gerçekleşti.

23 Ekim 2018 - 13:55

“Videolarla Görsel Okuma, Okul Öncesi Dönemde Fen-Doğa Etkinlikleri ile Öğrencilerin Gelişimlerini Gözlemlemek,  Okullarda Çocuk Koruma Programının Uygulanması, Yaratıcılığını Özgür Bırak/ Oyun Oynamak Ciddi Bir İştir, Gençlikte Kırılma Noktası, Beden Eğitimi Derslerinde Faydalı Olacak Sihirli Ve Pratik Uygulamalar, Ezber Bozan Sosyal Bilimler ve Erken Çocukluk Döneminde Oluşan Şemalara Farkındalık” gibi birçok farklı konu ve düzeydeki sunumu takip eden Özel PEV Okulları öğretmenleri, sempozyumdan yeni fikirler ve farklı paylaşımlarla döndüler.

PEV Okulları Sosyal Bilgiler Öğretmeni Osman Önal, üç yüzden fazla sunumun paylaşıldığı ve binden fazla katılımcının yer aldığı etkinliğe “Bugünden Laodikya’ya Bakmak” isimli sunumuyla katıldı. Sunumlar sonrasında PEV öğretmenleri ve farklı şehirlerden gelen katılımcılar çalışmaların içeriği ve okullarda daha farklı ne gibi çalışmalar yapılabileceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x